Çağ Şirketler Grubu

Acıbadem Mh. Çeçen Sk.
Akasya Residence A Kule No: 25 A
Kat: 26 D. No: 150 Pk: 34660
Üsküdar / İstanbul

Telefon: (+90) 216 709 97 14

Fax: (+90) 850 522 34 03

Yeniliğe Açılan Kapı; Çağ Mobilya

Mobilya, Türkiye’nin en güçlü olduğu sektörlerden biri olmasının yanı sıra ihracat performansının da önemli bir parçasıdır. Mobilya üretiminde güçlü bir ülke olan Türkiye’nin gücüne güç katma yaklaşımı Çağ Mobilya’nın en özel yanlarından biridir. Kaliteli mobilya üretimi, ihtiyaca uygun hizmetler ve satış sonrası destekle maksimum performans elde edilmesi hedeflenmektedir.

Çağ Group’un bir parçası olarak hareket eden Çağ Mobilya üretimde verimliliği sağlarken ürün çeşitliliğini de en ideal seviyeye taşır. Bu özelliğiyle bütün ürünlerimiz 1. sınıf kalite özelliklerindedir. İhtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap veren Çağ Mobilya ürünleri üretim öncesinden satış sonrasına kadar her aşamada kusursuzluğu yakalamayı hedefler!

Çağ Mobilya Üretim Süreçleri

Üretimde kalite ve sürdürülebilirliği önemseyen bir anlayışa sahip Çağ Mobilya, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutar. Bu anlayışıyla üretim süreçlerini baştan sona titizlikle sürdürerek beklentilere cevap verecek bir yaklaşım benimser. Üretimi bir kalite tasarım sürecine dönüştüren Çağ Mobilya aşağıda sıralanan aşamalarla üretim yaklaşımını ön plana çıkarır.

Hammadde Seçimi

Çağ Mobilya, üretimini gerçekleştirdiği bütün ürünlerin kaliteli olmasını arzu eder. Bu çerçevede amaç tamamen müşteri beklentilerine çözüm sunacak bir seçeneğin tercih edilmesidir. Çağ Mobilya olarak hammadde seçiminde hassasiyet gösteriyor ve sizlerden gelen taleplere uygun ürünler tasarlıyoruz. Kullandığımız hammadde sayesinde uzun ömürlü ve dayanıklı ürünlerin tasarlanmasını sağlıyoruz.

Hammadde seçiminde tasarıma uygun bir çözüm üretirken kaliteden yana asla taviz vermiyoruz. Bu kapsamda ürünlerin tamamının uygun fiyat ve kullanışlı oluşuna kapı aralıyoruz. Hammadde seçimi konusunda titizliği ön planda tutan yaklaşımımız ve tüketici beklentilerine yönelik üretim anlayışımızla Türkiye’de ve uluslararası pazarlarda başarıyı hedefliyoruz.

Üretim Süreçleri

Titizlikle seçilmiş hammaddenin tasarlanması noktasında üzerimize düşeni yaparken kalite ve yüksek performans odaklı bir anlayış sergiliyoruz. Üretim sürecinde özenle seçilen hammaddeyi teknoloji ile donatılmış tesislerde ürüne dönüştürüyoruz. Kaliteli ürünlerin üretim aşamasında ortaya çıktığını bilerek hareket ediyoruz. Bu noktada kusursuz bir üretimi mümkün kılıyoruz.

Çağ Mobilya olarak ulusal ve uluslararası pazarlarda adından söz ettiren bir marka olma anlayışını maksimum performansla sizlerle buluşturuyoruz. Üstelik ürünlerimizin her noktasını kontrol ederek tamamladığımız üretim süreci sonunda kusur oranını 0’a indiriyoruz. Kalite ve kontrol süreçlerinden başarıyla geçen ürünlerimiz sayesinde konforlu bir sonuca ulaşmanızı da sağlıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Türkiye’nin öncü mobilya markalarından biri olma anlayışını satış sonrası destek süreçlerimizle ön plana çıkarıyoruz. Bu çerçevede satıştan sonra tüketicilerin karşı karşıya kaldıkları problemleri çözüyoruz. Üstelik bu durumu memnuniyeti sağlayacak bir fırsat olarak kabul ediyoruz. Böylelikle ihtiyaç duyulan desteğin tüketiciyle buluşmasını amaçlıyoruz.

Tüketiciden kaynaklanan hatalar ya da gizli ayıplar ile ilgili beklentilere en iyi şekilde cevap verecek çözümleri dikkate alıyoruz. Satış sonrası destek süreçlerinin başarıya ulaşması adına maksimum hassasiyet göstererek konforu sağlıyoruz. Satış sonrası destek yaklaşımıyla tüketiciye değer veren Çağ Mobilya olarak kalite ve yüksek standartlarda bir yaklaşım benimsiyoruz.

Rekabetçi Çözümler

Çağ Mobilya, kalite yaklaşımından vazgeçmeyen anlayışını her fırsatta yansıtmayı başarırken ihtiyaçlarınızı karşılamada kusursuz bir hizmet anlayışı benimser. Bu yönüyle her ihtiyaca cevap verirken bütçe dostu seçeneklerle rekabetçi bir anlayış benimsediğini hissettirir. Türkiye’nin öncü mobilya markalarından biri olma yaklaşımını hedefleyen Çağ Mobilya üretimde kaliteden taviz vermeden en uygun fiyata odaklanır.

Uygun fiyatın kaliteden vazgeçmek anlamına gelmediği bir yaklaşımla hareket eder. Bu çerçevede önemli olan beklentileri en iyi şekilde karşılamak ve bütçe dostu bir anlayış benimsemektir.

Çevre Dostu Ürünler

Çağ Mobilya, üretim süreçlerini titizlikle ele alırken insan hayatına uygun bir şekilde üretimi hedefler. Bu nedenle de ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamanın en kaliteli yolu benimsenmektedir. Üretim sırasında çevreye zarar verecek anlayışlardan uzak durulur. Üstelik gerek üretim gerekse de satış süreçlerinde en çevreci yöntemler tercih edilmektedir.

Ürünlerin kaliteli ama geri dönüşüme en uygun malzemelerden tasarlanması hedeflenmektedir. Bu çerçevede kaliteli sonuçlarla ideal bir çözüme ulaşmak mümkün olur. Gelecek nesillerin yaşayabileceği sağlıklı ve güvenilir bir ortam tesis etme yaklaşımıyla üretiyoruz. Üstelik çevre kirliliğini de en aza indiriyoruz.

Çağ Mobilya Kurumsal Yaklaşımıyla Fark Yaratıyor

Çağ Mobilya, mobilya üretiminde ihtiyaçları ön planda tutarak kalite odaklı bir çözüm benimser. Bu yaklaşımıyla Türkiye’de sektörün öncü markalarından biri olmayı başarır. Üretimde kurumsal yaklaşımları hedeflerken bütün gücünü kalite, kullanışlılık ve çevreci yaklaşımlara odaklar. Bu sayede üretilen mobilyaların tamamı tüketiciyi merkeze alır.

Tüketicinin doğrudan ya da dolaylı bir şekilde etkileneceği ürünlerin titizlikle ele alınmasını arzu ediyoruz. Bu yaklaşımla üretimi kusursuzlaştırıyoruz. Üretim sonrasındaki aşamaların da titiz bir şekilde tamamlanmasını hedefliyoruz. Tüketicinin trendlere göre değişen talep ve hedeflerini önemsiyoruz. Kurumsal bakış açımızın sadece tüketiciler için yansıtmıyoruz. Rakipler, iş ortakları ve sektörün diğer paydaşlarını da maksimum manada memnun etmeyi sağlıyoruz.

Çağ Group’un önemli alt şirketlerinden Çağ Mobilya olarak sektördeki bütün yenilikleri yakından izliyoruz. Bize değer katacağını düşündüğümüz gelişmeleri üretim tesislerimize ve anlayışımıza entegre ediyoruz. Böylelikle teknolojik gelişmelerden maksimum fayda sağlıyoruz. Kaliteye odaklanan ve başarılı tasarımlardan vazgeçmeyen bir yaklaşımla her ihtiyaca uygun seçeneklere kapı aralıyoruz. Türkiye’nin büyüyen, gelişen ve dönüşen ekonomik iklimine maksimum manada etki ediyoruz. Böylelikle hem firmamız hem de ülke ekonomisi için olumlu adımlar atıyoruz.