Çağ Şirketler Grubu

Acıbadem Mh. Çeçen Sk.
Akasya Residence A Kule No: 25 A
Kat: 26 D. No: 150 Pk: 34660
Üsküdar / İstanbul

Telefon: (+90) 216 709 97 14

Fax: (+90) 850 522 34 03

Çağ Grup Solar Enerji Sistemleri

Çağ Grup olarak yenilikçi teknolojileri ön planda tutan yaklaşımımızla kalite odaklı bir anlayışa odaklanıyoruz. Solar enerji sistemleri çerçevesinde sadece enerji verimliliğini sağlamıyor aynı zamanda çözüm odaklı bir yaklaşımla maliyet avantajı sunuyoruz. İnsan yaşamının daha sürdürülebilir imkanlarla devamlılığını sağlayarak enerji sistemlerinde ideal yaklaşımları benimsiyoruz.

Enerji; üretim, dağıtım ve diğer bütün süreçlerin vazgeçilmezlerinden biri olarak kabul görür. Bu yönüyle enerji insan yaşamının her anında varlığını sürdüren bir konu olduğundan verimliliği sağlayacak çalışmalar gerçekleştirmek gerekir. Volener markasıyla üretimde sürdürülebilir çözümleri destekleyen Çağ Group solar sistemlerin tesisi, bakımı ve onarımıyla alakalı bütün ihtiyaçlara cevap verir.

Enerji ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren Volener markası çok yönlü çözümleri çerçevesinde hareket eder. Solar sistemlerin titiz bir şekilde insan yaşamına entegrasyonunu sağlarken kaliteden yana maksimum hassasiyetle beklentileri karşılıyoruz.

Neden Solar Enerji Sistemleri?

Solar enerji, en basit tabiriyle güneş ışınlarının gücünden faydalanarak maksimum fayda elde etmek adına tesis edilen sistemlerle elde edilen güçtür. Güneşin bitmeyen enerjisini maddi bir kaynağa dönüştürme hedefinde olan insanoğlu için güneş, fosil kaynaklara kıyasla daha başarılı bir kaynaktır. Çevrenin kirletilmesine engel olurken temiz, sağlıklı ve güvenilir bir enerji kaynağından faydalanılmaktadır.

Volener, sınırsız gücü sürekliliği sağlayacak şekilde insan yaşamına entegre eder. Üstelik  sadece çevreyi değil maliyetleri de düşünerek maksimum performans sunmayı amaçlar. Bu çerçevede kaynak sorunu yaşanmaksızın insan yaşamındaki enerji ihtiyacına cevap verilmektedir.

Solar Enerji Sistemleri Çeşitleri

Yeniliğe inanan yaklaşımı ve inovasyonu daima ön planda tutan anlayışıyla hareket eden Çağ Group üzerine düşeni maksimum manada yapar. Bu çerçevede güneş enerjisi sistemleri her ihtiyaca cevap verecek çözümlere dönüşmektedir. Kalite, kullanışlılık ve yüksek standart odaklı seçenekler için hareket eden Çağ Group insan yaşamına katkı sağlayacak farklı alternatifleri gündeme getirir.

Güneşin temel kaynak kabul edildiği sistemlerde amaç enerjinin maksimum verim ve minimum maliyetle kullanıma hazır hale getirilmesidir. Volener markası da bu yaklaşımla çözüm üretmeyi arzular. Ayrıca Çağ Group çatısı altında profesyonelliği ön planda tutar. Bu çerçevede farklı sistemlerle ideal olana ulaşmak mümkün olur.

Şebeke Bağlantılı Güneş Enerji Sistemleri – On Grid

Güneş enerjisi sistemleri, farklı amaçlarda kullanılacak enerjiyi sağlamak adına tercih edilmektedir. Ancak sistem farklılıkları nedeniyle enerji ihtiyacını karşılamak adına tercih edilen çözümlerde değişkenlikler ortaya çıkar. Bu yaklaşımla tercih edilen ‘Şebeke Bağlantılı Güneş Enerjisi Sistemleri’ sadece enerji ihtiyacını karşılamakla kalmaz.

Enerji ihtiyacının karşılanmasına ek olarak fazla enerjinin şebekeye satılmasıyla sistemin kâra geçmesi de amaçlanmaktadır. Merkezi şehir şebekesine aktarılan enerjinin sadece sistemi kuran yatırımcılara faydası olmaz. Aynı zamanda elektrik şebekesinden enerji alan herkesin ihtiyacına sunulmaktadır. Bu çerçevede elektrik dağıtım şirketine satılan enerji yatırımcı için bir gelir kaynağı olarak da değerlendirilmektedir.

Atıl alanlara kurulan güneş panellerinin maliyeti düşük enerji üretimi ve bu enerjinin gelir kaynağına dönüştürülmesini sağlaması oldukça değerlidir. Bu sistemler beraberinde getirdiği avantajlar çerçevesinde hem yatırımcısına hem de insanlığa katkı sağlamayı başarır.

Volener olarak kurduğumuz ‘Şebeke Bağlantılı Güneş Enerjisi Sistemleri’ ile;

  • Güven veren ve maliyetleriyle avantaj sağlayan enerji kaynak sistemi sunuyoruz,

  • Elektrik ihtiyacının algılanması ve şebekedeki elektriğin otomatik bir şekilde düzenlenmesini destekliyoruz,

  • Kolay ve esnek kurulumla kısa sürede çözüm üretiyoruz,

  • Kullanıcıların gelir elde edecekleri çözümlere imkan sağlıyoruz.

Tüm bu avantajlarıyla kaliteyi ön planda tutarken beklentilerinize en iyi şekilde cevap veriyoruz.

Şebeke Bağlantısız Güneş Enerjisi Sistemleri – Off Grid

Solar enerji sistemlerinde yenilikçi yaklaşımları yansıtan seçeneklerden biri olan şebeke bağlantısız sistemler, enerji ihtiyacından fazla üretimi akülerde depolayarak kullanım imkanı sunar. Şebeke bağlantılı sistemlerden farklı olarak amaç tamamen kullanıma uygun enerji ihtiyacının karşılanmasıdır. Bu nedenle de off grid enerji sistemlerinde fazla enerjinin satışı ve kâra dönüşmesi mümkün değildir.

Volener olarak sunduğumuz çözümlerde ihtiyacı en iyi şekilde karşılamayı arzu ederken şebeke bağlantısız sistemlerin en iyi verimi sunmasını amaçlıyoruz. Bu çerçevede iklim, konum ve kurulum açılarını dikkate alarak çözüm üretiyoruz. Şebeke bağlantısız sistemlerde verimliliği en yüksek seviyede tutmayı amaçlarken avantajları da kullanıcı yaşamına entegre ediyoruz.

Volener olarak;

  • Şebekeye bağlı sistemlerin bulunmadığı yerlerde maliyet verimliliği sağlıyoruz,

  • Kurulum maliyetleri düşük ve alan ihtiyacı az sistemler sunuyoruz,

  • Kolay kurulumla kısa sürede faydalanmayı mümkün kılıyoruz,

  • Değişen koşullara bağlı olarak kapasite artışına uygun çözümler üretiyoruz.

Bütün özellikleriyle ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlanan solar enerji sistemleriyle insan yaşamını kolaylaştırıyoruz.

Solar Enerji Sistemlerinde Kurumsal Çözüm

Volener markasıyla insan yaşamına dokunacak çözümler üretirken ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek yaklaşımları benimsiyoruz. Bu çerçevede Volener, kalite odaklı bakış açısıyla hareket eder. Üstelik kaliteden yana taviz vermeyen bakış açısıyla ihtiyaçlarınıza odaklanır. Bu çerçevede Solar Enerji Sistemleri ile insan yaşamına katkı sağlayan bir yaklaşımla kusursuzluğu ön planda tutmayı amaçlıyoruz.

Volener, kalite, sürdürülebilirlik ve çevre dostu yaklaşımlarla çözüm üretir. Üstelik solar enerji sistemlerinde fark yaratacak alternatiflere imza atar. Bu yönüyle sektörün öncülerinden biri haline dönüşen Volener, teknolojiyi yakından takip eder. Böylelikle solar sistemlerde enerjinin teknolojik yaklaşımlarla en ideal şekilde insan yaşamına entegrasyonunu sağlıyoruz. Sunduğumuz sistemlerde kurulumdan devreye almaya kadar bütün süreçlerde aktif bir şekilde rol alıyoruz.